חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אני מתכנן לעשות יישור שיניים(בן 24) אך אמור לעבור טיפול שיניים לפני כן. מיכאל   | 14:01 3/03/2012
טיפול שיניים לפני יישור שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 21:37 3/03/2012
למיכאל שלום רב,
באופן כללי רצוי לבצע את טיפולי השיניים לפני התחלת יישור שיניים. מדובר על טיפולים הקשורים לבריאות השיניים כגון סתימות טיפולי שורש וכו''. לגבי טיפולים שיקומיים כגון שתל, יש צורך בתיאום בין הרופא המטפל לבין האורתודונט, ועיתוי ביצוע השתל תלוי בתכנית הטיפול שתיקבע על ידי שניהם.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד