חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מבולבל לגמרי אלמוני   | 23:09 2/05/2012
מבולבל? ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:13 3/05/2012
לאלמוני שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
כמובן שלכל רופא יכולה להיות דיעה שונה לגבי תכנית הטיפול או אמצעי הטיפול . אתה הוא שאמור להחליט על פי התרשמותך מן הרופא ומן המקצועיות שלו , וכן על פי תכנית הטפול שהציע, האם תכנית הטפול שהציע לך הרופא הינה המתאימה לך ביותר.
לגבי שאלתך, לעיתים ניתן לבצע טיפול רק בשיניים התחתונות הצפופות ללא טיפול בלסת העליונה, אך לא לכל מקרה זה מתאים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד