חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
במקום לחפש ברשימות מומחים בקשו המלצות גב חסון ש   | 00:28 1/06/2012
בקשו המלצות ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 06:21 1/06/2012
לשואל היקר
שלום רב ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
מסכימה איתך שחשוב מאד לבקש המלצות מאנשים שטופלו, המלצה טובה הינה קריטריון חשוב מאד בבחירת הרופא המטפל אבל לא הקריטריון היחיד.
מומחיות הינה קריטריון מאד חשוב מבחינה מקצועית, כי תעודת המומחה מעידה על כך שבעליה למד במוסד מוכר ועמד בבחינות ובקריטריונים המקצועיים אשר נקבעו על ידי המועצה המדעית ומשרד הבריאות בארץ. דבר שלא ניתן לאמר על מי שאיננו בעל מומחיות, אשר לא ניגש לבחינות המומחיות מסיבות כלשהן, ייתכן ולמד בקורס מזורז שאיננו מאפשר לגשת לבחינות, או למד ואף קיבל תעודה במדינה שאיננה מקפידה על הסטנדרטים המחמירים הנהוגים בארץ.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
חפשו מומחה!! ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 06:32 1/06/2012
חפשו אורתודונט מומחה ד"ר טלי גזית רפפורט, מנהל הפורום   | 11:16 2/06/2012
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד