חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בשיטת אינויזיליין בר גולן   | 00:04 19/07/2012
יישור שיניים בשיטת אינביזאליין ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:53 19/07/2012
לבר אלון שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
אין אנו ממליצים על אורתודונט זה או אחר, אלא באופן כללי ממליצים לפנות אל מומחה לאורתודונטיה, (לשאלתך ד"ר זיידמן איננו מומחה לאורתודונטיה).
רוב הרופאים במרפאות הפרטיות בארץ מטפלים בכל השיטות האורתודונטיות, כולל פלטות שקופות מסוגים שונים (אינביזאליין היא אחת מהן) או סמכים פנימיים מסוגים שונים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד