חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול בנסיגת חניכיים ועצם רותם   | 12:11 9/12/2012
טיפול בנסיגת חניכיים ועצם ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:05 9/12/2012
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
הקשר בין תזוזת שיניים לאבוד עצם במבוגרים ידוע ומוכר. הטיפול בחלק של אבדן העצם הינו בתחום אחריותו של מומחה לחניכיים, בעוד שהרמת מנשך הינה בתחום אחריותו של מומחה לשיקום ואף אחד מהם אינו (אמור) לטפל בתזוזות השיניים.
מציע שתבואי לייעוץ מסודר אצל שלושת המומחים שיחד (כי כך נהוג בכל מקרה מורכב כפי שאת מתארת) יציעו לך תכנית טיפול משולבת, שבה יהיה לכולם ולך בורר לא רק מה עושים אלא בעיקר מתי.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד