חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיוף "גדול" בשן אחת מכל צד - המשך שני   | 11:46 28/01/2013
שיוף "גדול" בשן אחת מכל צד - המשך ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:28 30/01/2013
בהחלט ניתן להוריד חומר שן משיניים אחוריות במקום בקדמיות אולם את צריכה לקחת בחשבון שבמקרה כזה (כאשר המקום הדרוש הוא דווקא מקדימה) הטיפול עלול לארוך זמן רב יותר על מנת להזיז א תהשיניים הקדמיות למקום שייפתח מאחור (לעיתים ההפרש בזמנים ומורכבות הטיפול משתנים משמעותית).
בברכה
רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד