חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תזוזת שיניים לאחר טיפול ישראל   | 21:03 23/04/2013
תזוזת שיניים אחרי טפול ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 21:21 23/04/2013
לישראל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
תזוזת שיניים לאחר טפול אורתודונטי הינה תופעה ידועה ונפוצה, ועל מנת למנוע אותה מומלץ להשתמש בפלטה לשמירה אותה מרכיבים במשך שנים רבות, אם כי רק בשעות השינה. ישנם מצבים חמורים יותר, כמו המצב שאתה מתאר, שבו התיפקוד של הלשון גורם להחמרה נוספת במצב. במצבים מסוג זה צריך לנקוט בנוסף לייצוב האורתודונטי, גם בטיפולים לשינוי התיפקוד הלקוי של הלשון, וזאת עושים אצל קלינאי תקשורת.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד