חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלונת בנושא יישור שיניים אלקאלי יוסף   | 07:19 20/07/2013
שאלה בנושא יישור שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:13 20/07/2013
ליוסף שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
במצב של שיניים מאד צפופות לא ניתן לנקות היטב את השיניים והדבר עלול להוביל לפגיעה בחניכיים ובעצם התומכת בשיניים, לכן מומלץ ליישר את השיניים. לעיתים ניתן ליישר את השיניים תוך כדי יצירת מקום על ידי עקירה של שן אחת או יותר, ולעיתים ניתן להסתפק בשיוף קל השל השיניים. האורתודונט מחליט על תכנית הטפול על פי מידת הצפיפות אבל גם על פי מדדים אחרים הקשורים לצורת הסגר , מבנה הפנים והמצב הראשוני של החניכיים.

לשאלתך לגבי סמכים שקופים- יש מצבים שקשה יותר ליישר את השיניים עם סמכים שקופים, ואכן הסמכים עלולים לשחוק את אמאיל השן. לכן עקרונית עדיף לבחור סמכי מתכת,אולם אלו הן בעיות טכניות אשר אורתודונט מנוסה יודע להתגבר עליהן.

בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד