חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה בנוגע לספיגת שורשים ירדן   | 19:28 24/01/2014
שאלה בנוגע לספיגת שורשים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:11 25/01/2014
לירדן היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
ספיגת שורשים נגרמת כתוצאה מפקטורים רבים וביניהם גם מיומנות הרופא. חשוב מאד לבדוק שאכן את מטופלת אצל אורתודונט שיש לו הכשרה מתאימה ואם אפשר גם תעודת מומחה על מנת להבטיח שהכוחות שיופעלו בפיך אינם חורגים מהמותר ואינם מעלים את הסיכון לספיגת שורשים. לסוג המכשור בו את תטופלי אין כמעט קשר או השפעה על ספיגת שורשים אם כי יש מחקרים המראים ספיגות עצם כאשר השיניים מורחבות יתר על המידה.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד