חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע נעמי   | 15:35 4/03/2014
קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:45 4/03/2014
נעמי היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
נושא הקיבוע עולה שוב ושוב בפורום בעיקר בגלל שהוא שנוי במחלוקת בין רופאים. העידן שבו אנחנו חיים הוא כזה שאנשים רוצים ששיניהן תהיינה ישרות גם בגיל מבוגר ובהתחשב בזזה ששיניים זזות אצל כולנו (גם כאלו שלא עבור יישור שיניים) ממליצים קיבוע "לכל החיים". כמובן שפלטת לילה יכולה להוות תחליף. במידה ותורידי את הקיבוע את צריכה לקחת בחשבון שתהיינה תזוזות , אולי קטנות ואולי גדולות, ולקחת את המשמעות של זה מבחינה אסתטית ו/או תפקודית בחשבון.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד