חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מעבר רופא באמצע טיפול אורטודנטי שמואל   | 15:23 22/05/2014
מעבר רופא באמצע טיפול אורטודנטי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:40 23/05/2014
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
חוק זכויות החולה קובע שאתה זכאי לקבל העתק של כל הצילומים , מודלים וגם תיק הטיפולים שלך. (הרופא רשאי לגבות תשלום עבור שכפול הצילומים). אני מציע שתלך לייעוץ אצל רופא אחר כאשר הגשר עדיין בפיך ותתייעץ אתו מה הוא היה רוצה שתעשה על מנת לעבור לטיפול אצלו.
לגבי שיקולים כלכליים- זה שונה מרופא לרופא ועלייך לסגור את הנקודה הזו הן עם הרופא שאצלו אתה נמצא כרגע בטיפול והן עם הרופא החדש.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד