חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הפחדים שלי מטיפול חיצוני לירז כהן   | 04:15 29/07/2014
פחדים מיישור שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 12:56 29/07/2014
ללירז שלום רב
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
לשאלתך העיקרית, כמה זמן את צריכה להרכיב את הפלטה הניידת לאחר יישור שיניים - התשובה המלאה תינתן לך על ידי האורתודונט שלך, בהתאם למטרות שיש להגיע אליהן. באופן כללי כל מי שעבר יישור שיניים אמור להרכיב פלטה ניידת לייצוב התוצאה במשך מספר שנים, בדרך כלל בשעות השינה.
לשאלתך בנושא הסטייה של הלסת אצל בנך, כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום זה, בדרך כלל כירורג פה ולסת באחד המרכזים הרפואיים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד