חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינוויזליין מיה   | 15:16 2/06/2015
אינוויזליין ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:38 2/06/2015
לשואל היקר
תודה על פנייתך תאחר האגודה האורתודונטית בישראל.
א. אין אתר האגודה נותן מחירים ו/או טווחי מחירים של טיפולים. ניתן כמובן לפנות לייעוץ ולקבל פרטים (לרוב לאחר בדיקה קלינית)
ב. מי שיודע לטפל בשיטה ורכז ניסיון מספיק וידע יודע שהיא טובה כמו כל שיטה אחרת ליישור שיניים והתוצאות תהיינה באותה רמה. כמובן שמי שאינו יודע לטפל בשיטה מסויימת, יכול להגיע בה לתוצאות פחות טובות משיטוחת בהן יש לו יותר ניסיון ו/או ידע
ג. רשימת רופאים נמצאת באתר האגודה. תוכל לפנות כמובן גם לחברה עצמה או לאתר שלהם לקבל המלצות והפניות לרופאים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד