חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים חוזר בשל רווחים גסים גל   | 22:01 2/08/2016
יישור שיניים חוזר בשל רווחים גסים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:46 8/08/2016
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך חלאתר האגודה האורתודונטית.
הייתי ממליך בשלב ראשון לוודא מה תכנית הטיפול המומלצת. לעיתים סגירת המרווחים לשיניים חסרו תבצורה אורתודוינטית אינה הפתרון המומלץ כיוון שהסגר דוחף אותן קדימה להיות מרווחות והקיבוע אינו מספק על מנת לשמור אותם במקום.
האגודה אינה ממליצה על רופאים ו/או על מחירים. ממליץ שתפני למומחה לייעוץ מסודר כולל בדיקה קלינית ואז תחליטו יחד על תכנית טיפול מומלצת.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד