חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תיקון סגר לסתות בעזרת clear aligner בדוי   | 09:15 16/06/2017
תיקון סגר לסתות בעזרת clear aligner ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:52 18/06/2017
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אתר האגודה אינו יכול לתת ייעוץ פרטני ולהכנס לעובי הקורה של כל מקרה ולכן גם לא עיינתי בתמונות ששלחתץ באופן כלל אין כל מניעה לבצע יישור שיניים לכל ליקויסגר עם קשתיות שקופות. הקשתיות הן רק כלי להזזת שיניים. עם זאת, יכול להיות שאכן אתה זקוק לניתוח בלסתות אולם זה לא קשור כלל לסוג הטיפול או לטכניקה שבה משתמשים.
מציע שתגש לייעוץ אצל אורתודונט מומחה ומוכר ותקבל את חוות דעתו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד