חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר על כתרים amit   | 14:07 16/10/2017
גשר על כתרים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:55 4/11/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
למרות שניסית לתאר בצורה מפורטת את המצב בפיך, לא ניתן ללא בדיקה מסודרת לתת לך תשובה מקצועית מה כדאי לעשות במקרה הספציפי שלך. במידה ואינך מרוצה מן הטיפול הדרך הנכונה היא לדבר עם הרופא שלך ו/או ללכת לייעוץ אצל מומחה ליישור שיניים נוסף שיוכל לראות את המצב הקליני בפה ולהמליץ על הטיפול המתאים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד