חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע גני   | 01:21 14/11/2017
שלום, כשהייתי בחול הלכתי לאורטודנט כי הרגשתי קצת לחץ האחת השיניים. הרופא בדק אותי עם הוו (קרס הזה) של השן וניסה לשחק קצת עם הקיבוע במטרה להפסיק את הלחץ. (כלומר הוא נכנס עם הוו בין 2 נקודות וניסה קצת להנמיך ולהרים אותו). כתוצאה מכך נהיה לי אחכ לחץ מאוד גדול בשיניים....

חזרתי לארץ והאורתודנט שלי אמר שהכל נראה טוב הקיבוע יושב במקום שלו בלי סימנים נראים לעין של פגיעה או עיקום שלו, ...

רציתי לדעת מה יוכלו להיות אותם לחצים כשאותו אורטודנט גרם לי כשהייתי בחול? אני מרגיש שאולי זזו לי קצת השיניים אבל לפי האורתודנט שלי בארץ הכל נראה תקין.

תודה
קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:47 16/11/2017
קיבוע גני   | 23:38 20/11/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד