חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תזוזת שיניים לאחר לידה יערה   | 07:34 9/08/2018
שלום אני מרגישה שלאחרונה שן קדמית עליונה ושן קדמית תחתונה שנמצאות בדיוק אחת מול השנמה קרובות מדי, כאילו זזו ממקומן. אני בת 38 כחמישה שבועות לאחר לידה שלישית. לאחר הלידה הראשונה הרגשתי משהו דומה (לגבי זוג שיניים אחר, לא אלה שכרגע מציקות). כשהתייעצתי עם אורטודנט לאחר כחודש מהלידה הראשונה נאמר לי שיתכן שזה קשור ללידה ושעלי לחכות, ואכן ההרגשה חלפה מעצמה לאחר מספר ימים או שבועות, אינני זוכרת. האם יתכן שהדבר באמת נובע מההריון או הלידה? האם מומלץ שוב לחכות? כמה זמן?
תזוזת שיניים לאחר לידה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:04 9/08/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד