חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים לילד עם רגישות תחושתית איריס   | 18:55 10/08/2018
יישור שיניים לילד עם רגישות תחושתית ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:06 23/08/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לפי הבנתי, כל מומחה ליישור שיניים יוכל למצוא פתרונות לבן שלך בצורה דומה כפי שמבוצע במרפאות קופת חולים או באיכילוב. אני מציע שתפני לאחד המומחים ברשימה המופיעה באתר האגודה ותבררי איתו ישירות ואני משוכנע שתקבלי תשובות לכלל השאלות. יש אגב טכניקות רבות כולל סריקה תלת ממדית שעוזרת לילדים עם רפלקס הקאה. לגבי דחיקת לשון- האבחנה הינה מורכבת ומצריכה כמובן בדיקה קלינית מקיפה , לעיתים בעזרת מומחה אף אוזן גרון וקלינאית תקשורת.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
עוד מידע איריס   | 04:07 24/08/2018
סריקה תלת ממדית ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:00 24/08/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד