חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינוויזליין מיכל   | 10:56 11/09/2018
אינביזליין ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:44 12/09/2018
אינוויזליין המשך מיכל   | 15:14 12/09/2018
תודה על התשובה ,אז השאלה אם השארת האינוויזליין ללא האטצמנטים לאורך כל היום בוקר ולילה לצורך שימור מצב לעומת השארת האינוויזליין עם אטצמנטים לאורך כל שעות היום, יעיל באותה מידה לשימור המצב ?? ועוד שאלה האם השארת האינוויזליין בלי האטצמנטים לאורך כל שעות היום שמר על המצב של השיניים באותה מידה כמו שומר מצב לילה ??
אינביזליין המשך ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:02 16/09/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד