חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בנוגע לסגר שיניים. חן   | 08:26 5/12/2018
בנוגע לסגר שיניים. ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:35 8/12/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לאחר יישור שיניים נוצר הרבה פעמים מפגש שונה בין השיניים ובין הלסתות, דבר שיכול לגרום לחוסר נוחות וגם לעיתים לכאבים במפרקים. יש לבדוק טוב את איזון הסגר והאם המגעים החדשים בין השיניים הינם נכונים ונוחים והאם לא נוצר מנח לא נכון של המפרק בעקבות הסגר החדש. ממליץ ללכת לבדיקה אצל מומחה לשיקום הפה וכמו כן להבדק על ידי אורתודונט מומחה ולקבל חוות דעת וייעוץ לגבי הצורך האפשרי בטיפול כלשהוא.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד