חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר שקוף ניר   | 12:35 12/08/2019
גשר שקוף ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 22:07 19/08/2019
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
ההתלבטות שלך צריכה להיות בין עקירות לטיפול ללא עקירות ולא בין גשר שקוף לטבעות פנימיות. הטכניקה של הטיפול אינה משנה את תוצאותיו וניתן להגיע לאותה תוצאה בכל שיטת טיפול.
פער של מעל 8 ממ מעיד לרוב על לסת תחתונה קטנה מאד - מה שאומר שעקירות של שיניים בלסת העליונה אינו הפתרון המועדף אלא ניתוח לקידום הלסת התחתונה. טיפול ללא עקירות יכול לתת תוצאה של פשרה שלעיתים רבות מספקת את המטופל- כל עוד יש הבנה מלאה והתאמת ציפיות בין המטופלת לרופא.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד