חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיניים בולטות או בחוץ ? אנונימי   | 18:24 28/04/2020
שיניים בולטות או בחוץ ? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:29 30/04/2020
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה. מתיאור המקרה שלך נראה שהבעיה העיקרית היא גודלה הקטן של הלסת התחתונה (ומכאן הפער בין הלסתות) וגם דחיפת לשון שגורמת לתזוזה של השיניים למרות הקיבוע. במקרים כאלו יש צורך בהרכבה של קשתית בלילה (גם כאשר יש קיבוע) לכל החיים בגלל הנטיה של השיניים לזוז קדימה. הם בודאות ימשיכו לזוז בהיעדר פלטה ללילה. לגבי טיפול נוסף או האם כדאי לעשות ציפויים- אנחנו לא יכולים לתת יעוץ פרטני בלי לבדוק קלינית את המטופלים. את מוזמנת לפנות למומחה שיבדוק אותה ויוכל לתת לך חוות דעת לגבי המקרה הספציפי שלך.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד