חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עצירת טיפול an   | 13:26 5/07/2020
עצירת טיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:13 6/07/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
א. הקביעה כי קשתיות שקופות טובות פחות לצורך יישור של מטופלים עם ניידות אינה נכונה לא עובדתית ולא מדעית. המומחה לחניכיים שהמליץ לעבור למכשור קבוע במקום קשתיות אינו בהכרח צודק. לעיתים ישנה עדיפות רבה לקשתיות בעיקר בגלל הקיבוע של השיניים בתוך הקשתית מכל הכיוונים וכמו כן יכולת הניקיון הטובה יותר
ב. עם זאת, יש לבדוק טוב את מצב החניכיים. ניידות היא לא בהכרח סיבה להפסקת הטיפול ויש לבדוק נוכחות כיסים ודלקת. בכל מקרה הייתי ממליץ שהאורתודונט שלך יבצע התייעצות נוספת עם מומחה לחניכיים נוסף.
לגבי החזרים כספיים במקרה של עצירת הטיפול- אין לאגודה האורתודונטית יכולת להתערב לקשר הין המטופל לרופא.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד