חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
2 שאלות בנוגע ליישור שיניים הילה   | 17:25 27/10/2020
2 שאלות בנוגע ליישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:32 9/11/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה
א. לגבי הזמן הדרוש לכל קשתית. זה שונה ממקרה למקרה ויכול להשתנות גם במהלך הטיפול. הזמן הממוצע הוא בין חמישה ימים לשבועיים טרק הרופא שלך יוכל להדריך אותך מה הדבר הנכון בקמרה שלך
ב. לגבי הכתרים בלסת העליונה. כיוון שאת לא מטפלת בה ביישור שיניים אפשר לפחות להחליף אותם לכתרים זמניים כדי לשפר את האתטיקה ולסיים את הכתרים הסופיים אחרי סיום היישור.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד